זה הזמן לפנק אותך ב20% על כל האתר, ממני ב♥ גדולה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצהרת נגישות

מבוא להצהרת נגישות – אתר בוטיק אופנה חן לוין 

חן לוין ומנהלי האתר שלה שמים דגש רב בהנגשת האתר באופן שוויוני לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. האתר של בוטיק חן לוין פותח ותוכנן כדי תוך מאמצים לאפשר חווית גלישה מותאמת ובמטרה להפוך את האתר לידידותי ונוח לגלישה ככל הניתן לדרישות כלל הגולשים ומתן שירות שוויוני לכל הלקוחות.

נגישות האתר של בוטיק חן לוין

האתר של חן לוין משתמש בתוסף CodeNRoll של עמית מורנו. התוסף מאפשר את התאמת הגלישה באתר בצורה נגישה ומותאמת אישית. לצד התוסף בוצעו ומבוצעות כל העת התאמות נוספות באופן ישיר כדי לאפשר נגישות מרבית ברחבי האתר. התוסף פועל באתר בהתאם לתקן WCAG2.0 ברמה AA ובכפוף לתנאי השימוש של היצרן. האחריות לשימוש ויישום האתר חלה על בעלת האתר ו/או מי מטעמה, לרבות התכנים המוצגים בו בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה עצמה.

התאמות נגישות באתר של חן לוין

כלל ההתאמות המופיעות בתפריט התוסף מיועדות לביצוע מיידי אך עדיין חשוב להמתין מספר שניות לאחר בחירת אפשרות של התאמה מהתפריט, עד שהדף נטען במלואו לעדכון מלא של כל פונקציה.
  • גופן קריאה – בלחיצת כפתור ניתן לשנות את הכתב לנגיש יותר
  • סימון כותרות – סימון כותרות בצבע בולט יותר בעת הצורך
  • ניגודים – אפשרות להבהיר או להכהות את המסך בהתאם לצרכי הגולש/ת
  • ניווט מקלדת אוטומטי – מאפשר לגלוש באתר בצורה מלאה באמצעות המקלדת בלבד ללא צורך בעכבר.
  • הנגשת תמונות – הנגשה של כל תמונה באמצעות טקסט אלטרנטיבי לתמונות.
  • טיפול בטקסט – הגדלה או הקטנה של הטקסטים באתר בלחיצת כפתור
  • סימון קישורים ולחצנים – הבלטת לחצנים וקישורים בצבע בולט
  • ביטול אנימציות / הבהובים – ניתן לבטל אנימציות שונות והבהובים לגלישה מותאמת
המאמצים לשיפור נגישות באתר של בוטיק חן לוין נמשכים כל העת מתוך מחויבות לשימוש נוח ומסירות לחוויית גלישה שוויונית לכלל האוכלוסייה ובדגש על אוכלוסיות בעלות מוגבלויות. כמפורט במסמך לעיל, בוצעו באתר מגוון התאמות בכדי לאפשר גישה רבה ככל האפשר לקהל גולשי האתר. ייתכן וקיימים עמודים באתר בהם טרם בוצעו התאמות נגישות. ייתכן שהפתרון הטכנולוגי המתאים אינו זמין אך היו בטוחים שמנהלי האתר וחן לוין פועלים כל העת על מנת לשנות זאת ולשפר את אפשרויות הנגשת האתר. פניות בנוגע לנגישות האתר אם ברצונכם ליצור איתנו קשר לגבי נגישות האתר, אתם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת ChenLevin.cl@gmail.com  או ליצור קשר בטלפון: 052-3647815 במידה ונתקלתם בעמוד שאין בו התאמת נגישות קיימת או בעמוד שנדרשת בו התאמה נוספת שאינה קיימת בעת הגלישה באתר, תוכלו לפנות אלינו ונעמוד לרשותכם.

תפריט נגישות

לקוחות אהובות!

10% הנחה

בקניה הראשונה!

הירשמי לניוזלטר ותהני מעדכונים והטבות בלעדיות

אין כפל מבצעים
ניתן לממש את הקופון פעם אחת בלבד

תודה שהצטרפת
למועדון של חן לוין

קופון קופון: 10off